17. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) (Borozgató)
59

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

(Borozgató) "Kedvenc helyecském"

Olaj, fa, 47x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kern H., hátoldalán autográf kézírással: "Lieblingsplätzchen"
Kikiáltási ár: 950 000 Ft