15. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Borozgató
199

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Borozgató

Olaj, fa, 48x31 cm
Jelezve jobbra lent: Kern H.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft