67. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Borozók
37

Schönberger Armand (1885-1974)

Borozók

Akvarell, fedőfehér, papír, 13,5 x 16,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger Jelezve hátoldalon: Simon Ferenc hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

¦ egykor Simon Ferenc gyűjteményében