55. aukció
Réti István (1872-1945) Borús plein-air
114

Réti István (1872-1945)

Borús plein-air

Olaj, vászon, 59x70 cm
Jelezve balra lent: Réti
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

Kiállítva:‣ A Munkácsy-céh első kiállítása. Nemzeti Szalon,Budapest, 1928. november, katalógus: 7.