63. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Borús táj
162

Berény Róbert (1887-1953)

Borús táj

Olaj, vászon, 81x111 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Berény Róbert festőművész gyűjteményes kiállítása.

Fränkel Szalon, Budapest, 1937. március 7 – 31., katalógus: 1.