31. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Bosnyák katonák, 1916. július
32

Bosnyák katonák, 1916. július

Olaj, papírlemez, 35x44 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft