3. Grafikai aukció
Jancsek Antal (1907-1985) Boszorkányüldözés, 1927
5

Jancsek Antal (1907-1985)

Boszorkányüldözés, 1927

Tus, gouache, akvarell, papír, 30 x 47 cm
Jelezve jobbra lent: Jancsek (kétszer) 927
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 240 000 Ft