A Dévényi-gyűjtemény
Gulácsy Lajos (1882-1932) Botticelli-átirat, 1904
7

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Botticelli-átirat, 1904

Olaj, vászon, 60x40 cm
Jelezve jobbra fent: Gulácsy