Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Tihanyi Lajos csendélet síkgeometria
61

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Bouteille II. (Csendélet palackkal és pohárral), 1927

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi