12. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Bozótos rét
172

Hollósy Simon (1857-1918)

Bozótos rét

Olaj, vászon, 50x50 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva: Kunstmuseum, Basel, 1970. VI. 3.