5. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Bozótos rét
178

Hollósy Simon (1857-1918)

Bozótos rét

Olaj, vászon, 50x50 cm
Kikiáltási ár: 900 000 Ft

Kiállítva: Basel, 1970. III. hó

Proveniencia: Rudolf Staechelinsche Stiftung

68

Hollósy Simon (1857-1918)

Férfiakt, 1887

Kikiáltási ár: 800 000 Ft