26. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Bozótos
173

Berény Róbert (1887-1953)

Bozótos

Olaj, vászon, 60,5x73,5 cm
Jelezve balra lent: Berény, Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 750 000 Ft