19. aukció
Holló László (1887-1976) Bözske, 1946
163

Holló László (1887-1976)

Bözske, 1946

Olaj, farost, 54x46,5 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 1946 V. 48
Kikiáltási ár: 120 000 Ft