29. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Brassói havasok, 1943
129

Klie Zoltán (1897-1992)

Brassói havasok, 1943

Olaj, vászon, 100,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, Jelezve balra lent: 943, Hátoldalon felirat: Klie Z. Brassói havasok, 1943
Kikiáltási ár: 800 000 Ft