48. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Bretagne-i halászbárkák
150

Tibor Ernő (1885-1945)

Bretagne-i halászbárkák

Olaj, vászon, 65x80 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft