10. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Bretagne-i halászbárkák
38

Tibor Ernő (1885-1945)

Bretagne-i halászbárkák

Olaj, vászon, 64,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 380 000 Ft