57. aukció
Szantrucsek Jenő 1903-1965 Bretagne-i halászok
124

Szantrucsek Jenő 1903-1965

Bretagne-i halászok

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Szantrucsek Jenő
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 200 000 Ft