53. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Bretagne-i halászok
32

Tibor Ernő (1885-1945)

Bretagne-i halászok

Olaj, vászon, 54x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor E.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft