55. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Bretagne-i kikötő
214

Tibor Ernő (1885-1945)

Bretagne-i kikötő

Olaj, papírlemez, 64,5x94,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft