56. aukció (2017 október)
Tibor Ernő (1885-1945) Bretagne-i kikötő
132

Tibor Ernő (1885-1945)

Bretagne-i kikötő

Olaj, papírlemez, 74x105 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft