23. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Bretagne-i utca, 1928
141

Vass Elemér (1887-1957)

Bretagne-i utca, 1928

Olaj, vászon, 51x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: E. de Vass 928
Kikiáltási ár: 300 000 Ft