22. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Breton vásár
105

Poll Hugó (1867-1931)

Breton vásár

Pasztell, vászon, 47x38 cm
Jelezve jobbra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Kiállítva: Országos Képzőművészeti Társaság Vándorkiállítása, 1910. katalógus: 172.