61. aukció
Dénes Valéria 1877-1915 Bruges, 1912-1913
35

Dénes Valéria 1877-1915

Bruges, 1912-1913

Olaj, vászon, 121x140 cm
Jelezve jobbra lent: GDV
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 100 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva :

¦ Galimberti Sándor és Galimbertiné Dénes Valéria kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1914. február

¦ Galimberti Sándor és Galimbertiné Dénes Valéria kiállítása. Turul Szálló, Kaposvár, 1914. március

¦ Galimberti Sándor és G. Dénes Valéria emlékkiállítása. MA szerkesztősége, Budapest, 1918. december