Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Márffy Ödön (1878-1959) Bruges-i csónakok (Hajó), 1906 körül
19

Márffy Ödön (1878-1959)

Bruges-i csónakok (Hajó), 1906 körül

Olaj, vászon, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy