57. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Bubifrizurás kislány, 1920
218

Schönberger Armand (1885-1974)

Bubifrizurás kislány, 1920

Olaj, vászon, 40,5x30,5 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

99

Városrészlet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
131

Zenélők, 1929

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft