Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bartoniek Anna (1896-1978) Bubifrizurás önarckép, 1928 körül
48

Bartoniek Anna (1896-1978)

Bubifrizurás önarckép, 1928 körül

Olaj, vászon, 70x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bartoniek