52. aukció
Bartoniek Anna (1896-1978) Bubifrizurás önarckép, 1928 körül
155

Bartoniek Anna (1896-1978)

Bubifrizurás önarckép, 1928 körül

Olaj, vászon, 70x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bartoniek
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Mostra D'Arte Ungherese. Palazzo dell'Esposizione, Róma, 1928. május – június, katalógus: 1.
Feltehetőleg kiállítva:‣ LXXIII. Csoportkiállítás. Bartoniek Anna, Endresz Alice, Hranitzky Ilona, Muzsnai Kampis Margit,Kiss