Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Búcsúzkodás, 1923 körül
47

Kádár Béla (1877-1956)

Búcsúzkodás, 1923 körül

Akvarell, papír, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla