31. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Budai kertek
110

Boromisza Tibor (1880-1960)

Budai kertek

Olaj, vászon, 80,5x98 cm
Jelezve hátoldalon: Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft