Berlin – Budapest 1919-1933
Vaszkó Ödön (1896-1945) Budai kertvendéglő, 1933
134

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Budai kertvendéglő, 1933

Olaj, vászon, 119,5x129,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszkó 933. IX. 17.