51. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Budai kertvendéglő, 1933
16

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Budai kertvendéglő, 1933

Olaj, vászon, 119,5x129,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszkó 933. IX. 17.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
– Vaszkó Ödön (1896-1945) kiállítása. Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1999. április 15. – május 7. katalógus: szám nélkül

– Modern magyar festészet 1919-1964., Kieselbach Galéria