31. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Budai látkép
41

Fényes Adolf (1867-1945)

Budai látkép

Olaj, vászon, 46x61 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft