50. Jubileumi Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Budai táj, 1947
159

Boldizsár István (1897-1984)

Budai táj, 1947

Olaj, vászon, 67,5x95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1947
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft