39. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Budai vár, 1956
99

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Budai vár, 1956

Olaj, karton, 24,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K. 1956
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Becsérték: 70 000 - 100 000 Ft