8. aukció
Pap Géza (1883-1961) Budaörsi hegyek
19

Pap Géza (1883-1961)

Budaörsi hegyek

Olaj, karton, 49x66 cm
Jelezve balra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 280 000 Ft