70. Őszi Aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Budapest a Rózsadombról, 1956
12

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Budapest a Rózsadombról, 1956

Olaj, papírlemez, 24,5 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits
Jelezve hátoldalon: Budapest a Rózsadombról, 1956
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft