73. őszi aukció
Andaházi Kasnya Béla városkép, Budapest
16

Andaházi Kasnya Béla (1888-?)

Budapest látképe

Olaj, vászon, 70 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Kasnya
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft