51. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Budapest látképe, 1936
140

Kontuly Béla (1904-1983)

Budapest látképe, 1936

Olaj, vászon, 91,5x111,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1936
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 22 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 162.
‣ In.: Bizzer István: Kontuly Béla 1904-1983. Mikes, Budapest, 2003.
‣ Ungarische Kunst-Ausstellung. Künstlerhaus, Wien, 1937. március-április, katalógus: szám nélkül
‣ XXI. Velencei Biennálé. Velenc