42. Aukció
Berkes Antal (1874-1938) Budapest télen
152

Berkes Antal (1874-1938)

Budapest télen

Olaj, vászon, 73,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft