24. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Budapesti látkép, 1968
50

Bernáth Aurél (1895-1982)

Budapesti látkép, 1968

Olaj, vászon, 73x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft