10. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Budapesti látkép a Gellérthegyről
13

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Budapesti látkép a Gellérthegyről

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi Pilch D.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft