61. aukció
Ulrich Géza (1881-1943) Budapesti látkép a Lánchíddal
207

Ulrich Géza (1881-1943)

Budapesti látkép a Lánchíddal

Olaj, vászon, 100,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ullrich Géza
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Kiállítva :

¦ Hídtörténetek-Lánchíd.Közlekedési Múzeum, Budapest, 2010. január 23. – április 30. (katalógus nélkül)