Budapesti látkép a Lánchíddal
Olaj, vászon, 100,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ullrich Géza
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft
Kiállítva :
¦ Hídtörténetek-Lánchíd.Közlekedési Múzeum, Budapest, 2010. január 23. – április 30. (katalógus nélkül)