16. aukció
Béli Vörös Ernő (1882-1922) Budoárban
184

Béli Vörös Ernő (1882-1922)

Budoárban

Olaj, vászon, 71x71 cm
Jelezve balra lent: Béli Vörös Ernő
Kikiáltási ár: 180 000 Ft