40. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Buja erdő
90

Orbán Dezső (1884-1987)

Buja erdő

Olaj, vászon, 61,5x46,5 cm
Jelezve balra lent: Desiderius Orban
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria, 23. árverés, 56. tétel