12. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Bukovinszky Artúrné, 1892
163

Ferenczy Károly (1862-1917)

Bukovinszky Artúrné, 1892

Olaj, vászon, 120x76 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly 1892
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Oeuvre jegyzék: Genthon István: Ferenczy Károly, 55. oldal, 27. szám, Budapest, 1979.