73. őszi aukció
Iványi Grünwald Béla Burano, Olaszország
86

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Buranói részlet

Olaj, karton, 50 x 71,5 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft