23. aukció
Szántó Piroska (1913-1999) Burjánzó virágok, 1985
107

Szántó Piroska (1913-1999)

Burjánzó virágok, 1985

Színezett litográfia, 54x78 cm
Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 985
Kikiáltási ár: 35 000 Ft