70. Őszi Aukció
Demény Miklós (1939-2010) Butikban, 1999
109

Demény Miklós (1939-2010)

Butikban, 1999

Olaj, vászon, 110 x 100 cm
Jelezve balra lent: Demény M 999
Jelezve vakrámán: Demény Miklós Mézeskalácsos
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Demény Miklós. Virág Judit Galéria, Budapest, 2021. június – július
¦ Rum Attila: Demény Miklós (1939-2010). Virág Judit Galéria, Budapest, 2021, 72. oldal