47. aukció
Ország Lili (1926-1978) Bűvös négyzet
58

Ország Lili (1926-1978)

Bűvös négyzet

Olaj, farost, 38x41 cn
Jelezve jobbra lent: Ország; Jelezve hátoldalon: Ország Lili \\\\
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft

PROVENIENCIA: •Galleria Viotti, Torino FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: •Lili Ország. Galleria d’arte moderna Viotti Torino, 1977.