55. aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Búzamező, 1868
49

Markó Ferenc (1832-1874)

Búzamező, 1868

Olaj, vászon, 80x116 cm
Jelezve jobbra lent: Markó F. 1868
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft